Op zaterdag 1 februari houdt SV Delden in sportzaal Raesfelt een kennismakingstraining voor jongens en meisjes die graag eens willen zien hoe gaaf voetbal is. Er zit vast een vriendje of vriendinnetje uit jouw klas bij de kinderen die al wekelijks met allerlei voetbalspelletjes meedoen. Kom dus ook een kijkje nemen, of nog leuker, doe meteen mee! Kun je 1 februari niet, geen probleem, iedere zaterdag kun je gewoon meteen meedoen.

 

- Wanneer: zaterdag 1 februari
- Wie: kabouters (tussen 3 en 6 jaar)
- Hoe laat:  9:00 – 11:00
- Locatie: sportzaal Raesfelt
- Contact: René Geerdink

 

Waar zijn wij trots op:
- geen selectie beleid, dus niet de beste spelers bij elkaar in één team
- welpen (6 en 7 jaar) spelen op zaterdag al in een competitie met andere verenigingen (uit- en thuiswedstrijden)
- hele gave activiteiten: voetbalkamp, paaseitjes zoeken, Sinterklaas en teamuitjes
- voetbalknipkaart voor nieuwe kinderen: na 10x trainen voetbaldiploma + medaille
- kinderen jonger dan 7 jaar zijn gratis lid