Klik op de foto voor meer foto's. Swipe op mobiel of gebruik de enter toets op PC.

 

Sinds een paar weken zijn de jongste voetballertjes van SV Delden weer lekker warm en droog aan het voetballen in sporthal 't Raesfelt. Met matten en toestellen worden leuke parcourtjes uitgezet om met- én zonder bal spelenderwijs de motoriek te trainen. Natuurlijk eindigt de training altijd met partijtje!


Ook een keertje meedoen? Dat kan!

  • Wanneer? Door aangescherpte coronamaatregelen voorlopig uitgesteld
  • Hoe laat? van 10:00 tot 11:00 uur
  • Voor wie? jongens en meisje van 3 tot 6 jaar


Ouders mogen vanwege de corona maatregelen op dit moment helaas niet blijven kijken, maar je durft vast ook met een vriendje of vriendinnetje mee de zaal in. Durf je nog niet helemaal alleen, dan ben je na de Corona tijd van harte welkom met je papa en mama!