Klik op de foto voor meer foto's.

Zaterdag 30 november hebben beide JO10 teams van SV Delden nieuwe tenues ontvangen van hun sponsor.

 

Het JO10-1 team mocht in de nieuwe kleding poseren op het prachtige erf van sponsor Erve Groot Avest. Deze vleesveeboerderij verkoopt niet alleen vers vlees van de eigen koeien vanuit de winkel, maar geeft ook workshops en verzorgt catering. Daarnaast runt Erve Groot Avest een bed & breakfast. 

 

Robert Prudhomme van Reine  sponsort vanaf dit seizoen JO10-2, het team van zijn zoon Didier. Robert is een van de chirurgen van de Chirurgenco√∂peratie Oost-Nederland (Chirco). Chirco bestaat uit 21 chirurgen en levert hoogwaardige chirurgische zorg in ZGT Almelo en Hengelo en in de Saxenburg groep. 
De teams gaven de sponsoren als dank een bloemetje en namens SV Delden overhandigde jeugdvoorzitter Maartje Fisscher het ingelijste sponsorshirt.

 

SV Delden dankt Erve Groot Avest en Chrico voor hun sponsoring, waardoor ook deze voetballers er top bijlopen de komende jaren